SARIYER KADINLAR PLAJI

LİVANUR TURİZM 1990 yılından bu yana turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı konularında faaliyet gösteren bir kuruluştur. LİVANUR TURİZM seçkin kurum ve kuruluşlara yıllardır profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmış ve bu yönde ilerlemeye devam etmektedir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, konusunda uzman kadrosu ile günümüz teknolojisini sektöre uyarlamıştır.

Taşımacılık sektörüne getirdiği yenilikler, kurumsallık adına yapmış olduğu atılımlar sayesinde en kaliteli ve en güvenilir firmalar arasında yer almıştır.Bugün hedefine ulaşmış Türkiye’nin en seçkin firmalarına hizmet vererek sektörde hak ettiği yeri almıştır.Her zaman daha iyisi anlayışı ile de yoluna devam edecektir.

2004 Yılından buyana AK TURİZM olarak siz değerli müşterilerimizeSARIYER BAYANLAR PLAJI nda hizmet vermekten gurur duyarız.

İstanbul da bir turizm cenneti. Tarihi dokusunun yanı sıra sahilleriyle de güzel bir şehirde yaşıyoruz. Günübirlik olarak bir günü kendinize ayırabilir ve kendinizi tatilde hissedebilirsiniz.

Ancak bazı hanımlar tesettürlü oldukları için ya da erkeklerle aynı ortamda mayoyla denize girmek istemedikleri için kendilerini denizden mahrum bırakır.

Artık denizden uzak kalmanıza gerek yok.

SARIYER ALTINKUM BAYANLAR PLAJIgitmeye ne dersiniz?

Sarıyer’de hanımlar için ayrılmış özel bir kadınlar plajı bulunuyor. Altın renginde kumların bulunduğu sahilin etrafı dikkatlice çevrilmiş.

SARIYER KADINLAR  PLAJI dışarıdan gözükmüyor ve hiçbir erkeğin içeriyi görmesi mümkün değil. Hem de içerideki büfe çalışanları, can kurtaran da dahil olmak üzere hepsi kadın. Bu yüzden bir çok tesettürlü kadınlar bu plajı tercih edebilir.

İçeride mayo veya bikinilerle rahatça yüzebilirsiniz.

Kendi arkadaş gruplarını toplanıp bir gün öncesinden evde yapılan böreklerle sarmalarla birlikte buraya gidebilirsiniz.

Siz de böyle bir rahatlık istiyorsanız, sizi de bu hizmetle tanıştıralım…

SARIYER  KADINLAR Plajı arıyorsanız burayı görmelisiniz.

İstaDenizin temizliği, sahilin güvenilirliği konusundaki en objektif kriter mavi bayrak. Su kalitesine, dinlenme ve güneşlenme alanlarına, cankurtaran, duş ve soyunma kabini standartlarına güvenen plajlar arasında Altınkum plajı yerini alıyor. Plajın temizliği, kum temizleme araçlarıyla günlük yapılıyor. Altınkum plajında ister havlunuzu serin üzerine uzanın, isterseniz ücretini ödeyip şezlong ve şemsiyeden yararlanın. Denizi genellikle dalgasız, çocukların güvenle yüzebileceği kadar güvenli. Rüzgar karadan denize estiği için sakin oluyor.

istanbul’un çekilmez hale gelen gürültüsünden uzak, yemyeşil bir doğa ile masmavi denizin buluştuğu noktalardan bir tanesi olan İstanbul Sarıyer Rumeli Kavağında bulunan ve sadece bayanlara yönelik hizmet veren Altınkum Plajına AK TURİZM kalitesi ile turlar düzenlemekteyiz. Bu turlara sadece bayanlar ve 7 yaş altı erkek çocuklar katılabilmektedir.
Rumeli Kavağı Altınkum Bayanlar Plajı tesettürlü bayanların gönül rahatlığı ile denize girip dinlenebileceği bir ortamdır.

AK TURİZM olarak bu turları düzenlemekteki amacımız bayanlarımızın rahatlıkla denize girerek eşsiz bir tatil yapmalarını sağlamaktır. Bayanlarımızın rahatsız edici gözlerden uzak bir şekilde denize girip dinleme fırsatı bulacağı Altınkum Plajı İstanbul’un bu güzellikteki sayılı plajlarındandır.

AK  TURİZM yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli hizmet politikası ile gözlerden uzak, sessiz ve sakin bir tatil olanağının yanı sıra size İstanbul’un bunaltıcı beton yığınlarından uzak doğa ile baş başa bir ortam sunmaktadır.

 AK  TURİZM kalitesi ile gideceğiniz Rumeli Kavağı Altınkum Bayanlar plajı profesyonel cankurtaran güvenlik ekipmanları ile donatılmıştır. Altınkum Bayanlar Plajında soyunma kabinleri, mescitler ve piknik alanları da bulunmaktadır.

Tesettürlü ve muhafazakâr bayanlarımızın tatil olanaklarının bu kadar kısıtlı olduğu bir ortamda AK TURİZM ’in vermiş olduğu bu kaliteli ve alternatifsiz hizmet dikkatleri üzerine toplamaktadır. On beş kişilik bayan gruplarına özel olarak servis gönderen AK TURİZM  kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir.

Kaliteli, güvenilir ve profesyonel ekibi ile AK  TURİZM sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Livanur Turizm olarak 1995 Yılından bu yana okul ve personel taşımacılığı yapmaktayız.

18-21-23 ve 45 kişilik araçlarımızla her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Okul ve personel taşımacılığının yanı sıra; düğün, nişan ve özel toplantılara da hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda bayan müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajına da servislerimiz devam etmektedir.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı en önemli prensiplerimizdendir.

Misyonumuz : Her zaman memnun müşteriler kazanmak,

Vizyonumuz : Konumuzda tercih edilecek ilk firmalardan olmaktır

!! SAYFALARIMIZ !!

www.kadinlar-plaji.net

www.bayanlarplaji.org

www.kadinlarplaji.gen.tr

www.bayanlarplajina.com

 

http://livanurturizm.com/

    !!! REZERVASYON İÇİN !!!

      GSM : 0531 914 00 82

      GSM : 0535 721 00 74